O mnie

Kim jestem?
Jestem kobietą, matką i już nie żoną, co wcale nie określa mnie jako osoby. Jestem ceramikiem, artystą plastykiem, nauczycielem, dyplomowanym arteterapeutą, grafikiem komputerowym i fotografem amatorem. Jestem rowerzystką, ale nie wege. Lubię się rzucać z motyką na słońce i sięgać do gwiazd. Jestem amatorem czekolady, jak i wszystkiego co słodkie. Lubię dobrze zjeść, ale nie umiem gotować. I co najważniejsze lubię siebie, a jak się kogoś lubi to się o tego kogoś dba.
Skąd pochodzę?
Pochodzę z Warszawy, ale wychowałam się w Olsztynie na Warmii. Zawsze bliska była mi przyroda, las i jeziora. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jestem stąd i przez jakiś czas tu zostanę.
Dokąd zmierzam?
Przed siebie, ale pod prąd. Zmagam się ze swoimi słabościami, ale walczę, by spełniać swoje marzenia. Robię wszystko naraz, bo mnie to napędza. Nuda mnie zabija, a nic nierobienie mnie męczy.

MOja historia

Jak zaczęłam

Zaczęło się od „listy postanowień noworocznych”, którą stworzyłam sobie w 2018 roku. Czułam, że nadchodzi czas ogromnych zmian i trzeba zawalczyć o własne marzenia. Jednym z nich było radio. W redakcji studenckiej rozgłośni pojawiłam się podczas naboru zimą 2018 roku, z gotowym pomysłem na siebie i na to co będę w tym radiu robić. Sam projekt audycji klarował się w mojej głowie jeszcze przez kilka miesięcy. Dopracowywałam szczegóły, aż w końcu wystartowałam we wrześniu z audycją Lejdi Gada czyli kobiety przy mikrofonie. 

Czy mogłam zacząć wcześniej? Pytają…

Myślę, że znalazłam się tam w odpowiednim dla mnie czasie. Z doświadczeniem, z bazą wiedzy oraz umiejętnościami, które wykorzystuję w pracy, w trakcie rozmów z moimi bohaterkami. Uwielbiam słuchać tych historii i życiowych opowieści, które czasem bywają zabawne, innym razem wzruszające. Nasze rozmowy wybiegają też poza antenę i wtedy zdarzają się też trudne, smutne opowieści. Ale wszystkie są piękne, bo składają się na osobowość moich bohaterek, które są po prostu prawdziwe i inspirujące. 

 

To niesamowite. Dowiedziałam się tyle na Twój temat i mimo, że o niektórych rzeczach wiedziałam to i tak usłyszałam o innych pasjach. Jak tak mówiłaś, opowiadałaś to dałaś mi wiele nadziei. Wiedziałam o Twoich gorszych chwilach, a tu taka otoczka. Dziękuję ❤️

Joanna N.

Karolina! Brawo! Gratulacje! Temat ciekawy, może i ja się kiedyś skuszę, choć podobnie jak Ty lęk wysokości mam, ale tak mega! 😂😂😉🙂 Taka audycja przybliża to jednak dobrze i dodaje odwagi, a dziewczyna tak fajnym spokojnym głosem bardzo przekonująca. Choć Twoje poczynania przekonują mnie jeszcze bardziej, można?? można!!! Brawo! za całokształt!

Sylwia S.

Karolina, mega te Twoje audycje! Na razie udało mi się przesłuchać tylko kilka odcinków, ale bankowo resztę odsłucham 🙂

Wojciech T.

moja praca

Jestem kobieta pracująca…

 

Z wykształcenia jestem artystą plastykiem. Ukończyłam Uniwersytet Warmińsko-Mazurski na Wydziale Sztuki, gdzie studiowałam Rzeźbę. To była i jest moja pierwsza i absolutnie największa miłość.

Od 7 lat prowadzę pracownię ceramiczną, w której uczę małych i dużych. I to jest moja druga miłość. Dlatego też ukończyłam studia podyplomowe z Wczesnej Edukacji by móc pracować już z maluchami. To niezwykle wymagająca grupa, która wymaga ode mnie pełnego skupienia.

W między czasie skończyłam studia podyplomowe z Grafiki Komputerowej i przez kilka lat realizowałam studia doktoranckie z historii sztuki na Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Z doktoratu niestety nic nie wyszło, ale wiedza została i to nie mała. W tej chwili studiuję Arteterapię, bo lubię. 

Lubię się uczyć, lubię pracować w kilku miejscach na raz, lubię doświadczać i przełamywać schematy. Lubię poznawać ludzi. I lubię ich słuchać. Lubię swoje życie takie jakie jest, chaotyczne, niepoukładane w totalnym bałaganie. W takim układzie odnajduję się najlepiej. 

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z nowymi audycjami

A jaka jest twoja historia?

Dołącz do Newslettera i bądź na bieżąco z nowymi audycjami.

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.