Co o mnie piszą?

To o czym tutaj przeczytasz lub usłyszysz, to sfery, w których się rozwijam. To moja praca, moje pasje i zainteresowania. Teraz sama częściej piszę niż o mnie piszą. I choć głównie to ja zadaję pytania jako prowadząca audycję, to siadam też po drugiej stronie mikrofonu. 

w sieci

www.empowerhouse.dk

 

Women on the Global Airwaves – podcast

Women on the Global Airwaves,  to seria podcastów, przedstawiających historie z całego świata.

Historie te zebrała i przedstawiła, Birgitte Jallov, która przez całe życie pracowała w tym obszarze i na podstawie swojej wiedzy i badań nad potęgą mediów społecznościowych, stworzyła serię podcastów z kobietami, które działają w niezależnych, niekomercyjnych rozgłośniach radiowych. 

Znalazłam się w tym zacnym gronie przepięknych, silnych, działających kobiet.

Zapraszam do odsłuchu. 

„Women on the Global Ariwaves” –  empowerhouse.dk, march 2023

w sieci

CMFE – Community Media Forum Europe – april newsletter

 

„Student and Campus Radio in Europe”

Radio UWM FM, to niezwykłe radio studenckie, ale na tyle niezwykłe, że znalazło się w kręgu zainteresowań badawczych Nicolasa Horbera z Radio Campus France. W krótkiej rozmowie, która jest tylko niewielką częścią artykułu na temat studenckich rozgłośni w Europie, wymieniliśmy doświadczenia związane olsztyńskim Radiem UWM FM. Nie mogło zabraknąć oczywiście nawiązań do mojej audycji i moich cudownych bohaterek. 

„Student and Campus Radio in Europe”– CMFE, april 2021

w sieci

CMFE – Community Media Forum Europe – march newsletter

 

„Celebrating Women in Community Media”

 

 

 

Zapraszam do przeczytania  marcowego newslettera Community Media Forum Europe.

Zaprezentowano kobiety z całej Europy pracujące w niezależnych, niekomercyjnych stacjach radiowych i telewizyjnych, które działają na rzecz swoich społeczności. W tym wydaniu oprócz mojej skromnej osoby, również inne niesamowite Lejdis.

„Celebrating Women in Community Media” – CMFE, march 2021

w eterze

Radio UWM FM

 

100 wydanie audycji Lejdi Gada czyli kobiety przy mikrofonie

Tym razem wystąpiłam po drugiej stronie mikrofonu w swojej własnej audycji. Z okazji setnego wydania, zostałam jedną z bohaterek. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o mnie, moich pasjach i marzeniach, zapraszam do odsłuchania. W roli prowadzącej wystąpiła niezawodna Justyna Bryszewska dziennikarka Radia UWM FM i TVP3 Olsztyn. 

„100 odcinek audycji Lejdi Gada czyli kobiety przy mikrofonie” – Radio UWM FM, marzec 2021

na papierze 

Prasa lokalna

To niesamowite. Dowiedziałam się tyle na Twój temat i mimo, że o niektórych rzeczach wiedziałam to i tak usłyszałam o innych pasjach. Jak tak mówiłaś, opowiadałaś to dałaś mi wiele nadziei. Wiedziałam o Twoich gorszych chwilach, a tu taka otoczka. Dziękuję ❤️

Joanna N.

Karolina, mega te Twoje audycje! Na razie udało mi się przesłuchać tylko kilka odcinków, ale bankowo resztę odsłucham 🙂

Wojciech T. 

Karolina! Brawo! Gratulacje! Temat ciekawy, może i ja się kiedyś skuszę, choć podobnie jak Ty lęk wysokości mam, ale tak mega! 😂😂😉🙂 Taka audycja przybliża to jednak dobrze i dodaje odwagi, a dziewczyna tak fajnym spokojnym głosem bardzo przekonująca. Choć Twoje poczynania przekonują mnie jeszcze bardziej, można?? można!!! Brawo! za całokształt!

Sylwia S.

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z nowymi audycjami

Zapraszam do współpracy

Dołącz do Newslettera i bądź na bieżąco z nowymi audycjami.

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.