95.9 Fm 

Stacja, na której poznasz Lejdi Gada czyli moje bohaterki oraz ich historie.

radio uwm fm 95.9 fm

Jak przebiega audycja Lejdi Gada czyli kobiety przy mikrofonie

Umawiamy spotkanie i nagrywamy

Audycja jest wcześniej nagrywana, a następnie montowana. Możemy się pomylić i dograć ponownie, jeżeli nie jesteś pewna czy odpowiedź była satysfakcjonująca. Potrzebuję ok. 30 minut nagrania, na spotkanie rezerwuję sobie godzinę byśmy się mogły lepiej poznać. Nie ma dwóch takich samych historii. Każda jest wyjątkowa.  

Gdzie się spotykamy?

Z racji tego, że audycja nie jest emitowana na żywo, możemy nagrywać w dowolnym miejscu. Możemy spotkać się on line, możesz przyjechać do naszego studia  lub możemy nagrać rozmowę u ciebie, w twoim ulubionym miejscu. Radio lubi dźwięki, więc jeżeli słuchacze mogą dodatkowo usłyszeć twoją pracę lub pasję, to tylko lepiej dla nagrania.

Scenariusz

Audycja na antenie emitowana jest w co drugą sobotę po 11:00 i trwa godzinę. Nagrywamy 5 wejść po ok. 5-6 minut lub 4 wejscia po ok 8 minut. W przerwach możemy posłuchać muzyki, ale najważniejsza jesteś ty. Rozumiem , że widok mikrofonu może stresować, ale rozmawiamy o tobie czyli o tym co znasz najlepiej. Pozmawiamy o twojej pasji lub pracy. Jeżeli robisz coś co cię fascynuje, to zapewniam cię, że dla innych to też będzie ciekawe i inspirujące. Daj się ponieść rozmowie, a efekt cię zaskoczy.

Gdzie można odsłuchać rozmowę?

Jeżeli masz możliwość odsłuchać audycję na żywo, to wystarczy włączyć radio i ustawić je na 95,9 fm ( Olsztyn i okolice). Jeżeli nie ma naszego radia w swoim zasięgu, znajdziesz nas on line na www.uwmfm.pl.  Audycja po emisji na antenie jest też publikowana w formie podcastu na stronie radia i na moim fanpage’u. Dzięki temu żadne treści nam nie przepadną. Możemy odsłuchiwać ich na okrągło i na nowo odkrywać bohaterki audycji. 

Chcesz zostać bohaterką mojej audycji? 
Napisz do mnie

Dołącz do Newslettera i bądź na bieżąco z nowymi audycjami.

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.