Witaj!

Mam na imię Karolina i bardzo chciałabym poznać Twoją historię. 

Jeżeli chcesz zostać bohaterką  mojej audycji, napisz mi kilka zdań o sobie. Czym się zajmujesz, pasjonujesz, co cię interesuje?  Pisz bezpośrednio na hello@lejdigada.pl lub użyj formularza poniżej. 

7 + 13 =

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

 

na antenie nie możemy promować alkoholu, wyrobów tytoniowych, narkotyków i innych zakazanych używek.

Nie rozmawiamy o polityce i nie zapraszamy polityków, ponieważ taka jest nasza polityka 😉  

Czy to audycja tylko dla kobiet?

To audycja o kobietach, ale nie tylko dla kobiet. Słuchają jej zarówno mężczyźni i kobiety. W jednym z odcinków wystąpił nawet jeden mężczyzna, ale grał rolę drugoplanową. Moimi bohaterkami są kobiety.

Czy promujesz muzykę młodych artystów?

To nie jest audycja muzyczna. Od muzyki mamy specjalistów w radiu, którzy pilnują anteny i tego co się na niej pojawia. Natomiast moimi bohaterkami bywają kobiety, które są muzykami, piosenkarkami zarówno amatorkami jak i profesjonalistkami. 

Chciałabym wystąpić ale stresuje się występami na żywo.

Audycja jest wcześniej nagrywana, a następnie montowana. Możemy się pomylić i dograć ponownie, jeżeli nie jesteś pewna czy odpowiedź była satysfakcjonująca. Potrzebuję ok. 30 minut nagrania, na spotkanie rezerwuję sobie godzinę byśmy się mogły lepiej poznać. Nie ma dwóch takich samych historii. Każda jest wyjątkowa.

Prowadzę ciekawy biznes. Chciałabym o nim opowiedzieć.

Nie promujemy firm, to reklama, która kosztuje. Natomiast promuję kobiety, które robią ciekawe rzeczy. Podczas rozmowy nie można wymieniać nazwy firmy, ale można opowiedzieć o tym czym się zajmujesz i w jakiej działasz branży. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany współpracą, znajdzie cię.  

Czy mogę poznać wcześniejsze pytania?

Możemy omówić temat dyskusji, ale nie widzę takiej potrzeby by wysyłać pytania. Chyba, że tego wymaga droga służbowa i pracujesz w służbach mundurowych. Wtedy naturalnie taki zestaw pytań wysyłam. Natomiast sam wywiad przebiega bardzo swobodnie. Rozmawiamy o tym co ciebie interesuje. Każde kolejne pytanie wynika z poprzednich odpowiedzi. Audycja przebiega natomiast według określonego klucza. Nagrywamy 5 wejść po ok. 5-6 minut. Na nagranie potrzebuję ok. 30 minut, ale warto zarezerwować sobie godzinę na poznanie się też poza anteną. Rozumiem , że widok mikrofonu może stresować, ale rozmawiamy o tobie czyli o tym co znasz najlepiej. Pozmawiamy o twojej pasji lub pracy. Jeżeli robisz coś co cię fascynuje, to zapewniam cię, że dla innych to też będzie ciekawe i inspirujące. Daj się ponieść rozmowie, a efekt cię zaskoczy. 

Czy audycja musi być nagrywana dźwiękoszczelnym studiu?

Z racji tego, że audycja nie jest emitowana na żywo, możemy nagrywać w dowolnym miejscu. Możesz przyjechać do naszego studia  lub możemy nagrać rozmowę u ciebie, w twoim ulubionym miejscu. Radio lubi dźwięki, więc jeżeli słuchacze mogą dodatkowo usłyszeć twoją pracę lub pasję, to tylko lepiej dla nagrania. W niejednym odcinku słychać uliczny tłum, ekspres kawowy w ulubionej kawiarni czy nawet meczenie kozy. Takie wyprawy lubię najbardziej. 

Nie odbieram Radia UWM FM w swoim radioodbiorniku. Czy można gdzieś odsłuchać nagrania?

Jeżeli nie ma naszego radia w swoim zasięgu, znajdziesz nas on line na www.uwmfm.pl.  Audycja po emisji na antenie jest też publikowana w formie podcastu na stronie radia i na moim fanpage’u. Dzięki temu żadne treści nam nie przepadną. Możemy odsłuchiwać ich bez końca i na nowo odkrywać bohaterki audycji. 

Co zrobisz gdy skończą ci się bohaterki? Nie uważasz, że ograniczając się tylko do kobiet, mocno zawężasz temat do dyskusji?

Każda historia jest inna. Każdy biznes jest inny i każdy artysta. Nie mam zdublowanych opowieści. Nawet jeżeli dziewczyny reprezentują jedną branżę, to inaczej widzą świat, inne mają motywacje i inne potrzeby. Naturalnie mężczyźni też potrafią być bardzo ciekawi i jeden nawet z nich wystąpił w moim programie. Mało tego są mężczyźni, którzy słuchają regularnie moich podcastów i cenią sobie delikatne damskie głosy. A kobiety stanowią jednak większość społeczeństwa więc zdecydowanie nie zawężam tematów do dyskusji, bo rozmawiamy o wszystkim, ponieważ jesteśmy wielozadaniowe. 

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z nowymi audycjami

Dołącz do Newslettera i bądź na bieżąco z nowymi audycjami.

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.